Zvolit ty pravé šaty není jen tak

Vaše kamarádka se vdává a vy přemýšlíte nad tím, v čem na její svatbu vyrazit? V tom případě je ideální, pokud jste s pozvánkou na svatbu obdržela alespoň stručné pokyny o tom, o jaký typ svatby se jedná, a co je vhodné si vzít na sebe, jaký je dress code. Ač je totiž svatba obecně velice významnou společenskou událostí, tak jednotlivá její pojetí se mohou výrazně lišit. Někdo chce mít svatbu noblesní a elegantní, někdo jiný preferuje neformální, uvolněné pojetí někde v přírodě. A v tom byste měla mít vždy jasno před tím, než na takovou svatbu vyrazíte. Podle toho totiž budete vybírat společenské šaty, které si vezmete na sebe https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/doporucujeme/spolecenske-saty-na-svatbu/.

puntíkaté šatičky

Ovšem v úvahu byste neměla brát jen to, o jaký typ svatby se jedná, i když to je naprosto zásadní, ale také to, kde se taková svatba bude odehrávat, zda proběhne večer anebo v dopoledních hodinách, zda bude v létě či v zimě.

Je totiž jasné, že na konkrétním ročním období velice záleží. Může se stát, že se obřad bude odehrávat venku anebo v kostele, což v chladnějších měsících roku znamená, že pokud zvolíte nějaký lehký a příliš odhalený model, může se vám stát, že se budete po celý den klepat zimou.

Obřady ve večerních hodinách vyžadují krapet více elegance, než ty v průběhu dne. Zatímco přes den můžete bez obav volit délky šatů nad kolena, ve večerních hodinách už byste se měla objevit s dlouhou sukní až po kotníky.
dívka v červeném

A samozřejmě je zásadní i to, zda svatba proběhne uvnitř anebo venku. Pokud totiž budoucí novomanželé zvolí pro konání obřadu a hostiny nějaké místo v parku anebo v přírodě, tak například s botami na jehlovém podpatku tam můžete mít značné potíže.

Posted in Nezařazené