Dětské sedací pytle jsou ideálním doplňkem

Pokud zařizujeme dětský pokoj, měli bychom mít především na mysli to, že tu nebudeme bydlet my, ale naše ratolesti. Díky tomu bychom jim měli dát dostatečný prostor a vybavovat místnost nejen podle designu, ale také podle účelu. Efektivně poskládaný nábytek, využití vestavných skříní a dostatečný prostor na hraní, to je přesně potřeba těch nejmenších. Kromě postele, stolečku a židle potřebují ještě něco víc.
pruhovaný podsedák
To jim mohou splnit dětské sedací pytle, do kterých se ihned zamilují. My především nemusíme mít obavy z nějakého úrazu nebo snad, že by se náplň vysypala. Jen ta představa, že bychom měli malé bílé kuličky absolutně všude, je děsivá. Ovšem pokud si zakoupíme kvalitní pytel od ověřené firmy, tak uděláme velmi dobře a nemáme se čeho obávat.
vycpané zvíře

Pytel není jen na sezení

Ačkoliv má v názvu sedací, tak není omezen pouze na sezení. Díky popruhům, které se dají i odejmout, se dá vytvarovat křesílko, do kterého lze pěkně zasednout a relaxovat u obrázkové knihy. Ale také se dá i vytvarovat do nějakého zvířátka nebo jiného tvaru a poté se může tato praktická věc použít i jako nástroj hry. Pokud se opět upraví do vodorovné polohy, získáme rovnou měkounkou plochu, na které se dá příjemné odpočívat. Také v malém prostoru, kde není další lůžko, se na ní může vyspat kamarád. Je to zkrátka dobrodružství. Pokud máme domek se zahradou, tak klidně můžeme dovolit dětem si vzít vak ven. Je lehce omyvatelný a také odolný, tudíž je o zábavu na chvíli postaráno.
kožený potah

Kvalita především

Některé z pytlů jsou dokonce vyráběny ve dvoubarevném provedení. Základem je jeho praktický obal, který tvoří nylon. Vzhledem k tomu, že je to velmi pevné vlákno, tak se nemusíme obávat o jeho snadné poškození. Také neobsahuje žádné látky, které by vyvolávaly alergii nebo snad kožní onemocnění. Veškeré produkty prochází přísnou kontrolou a jsou vhodné pro dětskou generaci. Zapínání je zajištěno celkem třikrát, takže můžeme být klidní, že náplň polystyrenových kuliček rozhodně zůstane tam, kde má být. Díky nim je pytel lehký a svojí vysokou hustotou drží i výborně tvar, přesně takový, který potřebujeme.