Hypotéka bez registru může být skvělým řešením

Získat záznam v registru je velice snadné. Stačí pozdě zaplatit za energie, za telefon anebo za zdravotní či sociální pojištění, a záznam je na světě. Bohužel je to dokonce tak jednoduché, že o tom, že nějaký záznam v bankovním anebo v nebankovním registru máte, nemusíte vědět až do chvíle, kdy se rozhodnete požádat o půjčku. Všichni poskytovatelé půjček totiž musí ze zákona ověřit, zda máte nějaký záznam v registru anebo ne. Rozdíl je ovšem v tom, jak se k takovému záznamu postaví.
muž s peněženkou v kapse
Pokud se vám ovšem podobná nepříjemnost stala, tak do banky nechoďte. V žádné klasické bance vám půjčku se záznamem v registru neposkytnou a nikdo se nebude ptát na to, z jakého důvodu jste podobný záznam získali. Byť by to byla sebenevinnější okolnost, pro bankovní dům se rázem stáváte rizikovým klientem a o půjčku zde můžete požádat nejdříve v době, kdy váš záznam z registru zmizí. To může ovšem trvat klidně i několik let.
Jestliže na své peníze spěcháte a nemůžete si dovolit čekat, pak uděláte nejlépe, pokud kontaktujete nebankovní společnost. Nebankovní společnosti od bankovních domů odlišuje především to, že mají snahu klientům vycházet vstříc, a proto hledají vždy to nejvýhodnější individuální řešení, které by vám mohlo pomoci.
hodiny a mince
Jestliže je váš záznam opravdu zanedbatelný, tak neváhejte a sjednejte si zde hypotéku bez registru. Ta se od klasické hypotéky liší zpravidla o něco vyšší mírou úroků, což je vlastně daň za to, že nebankovní společnost nese kvůli klientovi se záznamem o něco vyšší riziko, protože se může stát, že nebude schopný splácet. Nicméně i tak se vám taková půjčka může opravdu vyplatit, tím spíše, že ji můžete použít k libovolnému účelu. Navíc, pokud časem váš záznam z registru zmizí, tak není žádný problém tuto nebankovní hypotéku refinancovat klasickou bankovní půjčkou s nižšími úroky.

Posted in Nezařazené