Vestavěná skříň bez kompromisu

Stalo se vám někdy, že jste vstoupili do obchodního domu s nábytkem, okouzlila vás velmi pestrá nabídka šatních skříní, jenže po bližším seznámení s některými z nich jste zjistili, že budete muset provádět určité změny v interiéru, aby skříň do vašeho prostředí lépe zapadla a dobře plnila svou estetickou i praktickou funkci?

ramínka ve skříni

Se skříněmi je to podobné, jako s oblečením, které nakupujete přes e-shop. Kupříkladu si objednáte dvě na první pohled krásné dámské mikiny, ale po jejich vyzkoušení vás ta první škrtí u krku a ta druhá v ramenou, a tak se rozhodujete, zda si je nechat, jít cestou kompromisu a přetrpět tyto „drobné vady“, anebo je vrátit.

šaty ve skříni

S vestavbami na míru na kompromis zapomeňte, protože ta jejich zásadní výhoda tkví právě v onom samotném názvu. Nepořizujete si přece skříně zhotovené na míru, aby někde přečnívaly nebo naopak nevykrývaly veškerý požadovaný prostor. Počítá se s nimi ve formě perfektně využitého úložného prostoru v ložnicích, dětských pokojích a předsíních či chodbách, ale i pod schodištěm, v půdní vestavbě nebo dokonce v dílně či v garáži. Jakmile máte vestavěnou skříň na svém místě, začne plnit od prvního okamžiku svou funkci naprosto bezezbytku, a nemůžete se pak podivovat nad tím, že se v nezávislých recenzích od zákazníků, kteří si ji nechali pořídit, dočtete samou chválu.

Skříně mohou být luxusní – když otevřete dokořán posuvné dveře, nahlédnete do seskupení mnoha zásuvek, šuplíků, drátěných boxů a regálů, ovšem jakmile se dveře ocitnou na svém původním místě, rázem tu vznikne poměrně velká plocha, která se stává součástí malby interiéru. Záměrně jsme zde použili výraz „malba“, protože posuvné dveře obvykle zaplní prostor od podlahy až ke stropu, čímž napodobují klasické zdivo. Ostatně ona „malba“ se může objevit i na dveřích, mnohé z nich se zhotovují na přání zákazníků v širokém spektru dekorů u732 Sten skříně, z nichž některé vás osloví ve stylu malby na malířském plátně, jiné zas třeba v podobě fotografií.