Jak stahovat videa z internetu?

Jak stahovat videa z internetu? A lze to vůbec, nebo zkrátka nemáte možnost si stáhnout náhodné video, které se vám zalíbí? Možná se budete divit, ale jde to. Ne samozřejmě všechny, ale u drtivé části videí existuje způsob, jak si je můžete stáhnout do svého počítače. Spoustu videí ke stažení najdete na internetu na různých stránkách, které se soustředí na shromažďování různého hudebního, audiovizuálního nebo textového materiálu, který je pak volně přístupný ke stažení. Na takové stránky může pak cokoliv nahrát každý uživatel. Pozor, pokud si tímto způsobem a z takových stránek stáhnete třeba film, jedná se o nelegální počin. Šíření filmů, seriálů a hudby takovým způsobem je zakázané.

sociální sítě

Pokud ale narazíte třeba na YouTube nebo na jiné sociální síti na nějaké video, které si budete chtít stáhnout třeba pro případ, abyste o něj nepřišli, pokud by se tvůrce rozhodl ho nečekaně ze sociálních sítí smazat. Nebo třeba také pro případ, kdy byste se chtěli na dané video podívat i bez připojení k internetu, což zkrátka nepůjde, když si ho předtím nestáhnete. Můžete k tomu využít různé stahovače videí, které jsou k dispozici na internetu. Některé si musíte stáhnout do počítače v podobě programu, jiné můžete využít i hned pomocí internetového prohlížeče. Například portál Stahuj videa vám nabízí stažení videí zdarma z nejrůznějších stránek. Můžete využít Facebook, YouTube, Tik tok, Twitter nebo Reddit download video. Nezapomeňte ale, že takto stažená videa byste měli používat jen pro své účely, tedy proto, abyste se nad nimi zabavili vy. Rozhodně je nešiřte dále pomocí nelegálních stránek.

videa

Pokud toužíte po větším množství filmů, na které se budete moci kdykoliv podívat, určitě se vám vyplatí si předplatit nějakou streamovací službu, jako je třeba Netflix, Amazon Prime, HBO nebo Disney+. Pokud zase toužíte po neomezeném přísunu hudby, vyplatí se vám předplatit si třeba aplikaci Spotify nebo Apple music.