Solární sprchy pro každou zahradu navíc přenosné

Přemýšlíte nad solární sprchou na zahradu? Oceníte její skvělé vlastnosti? Ovšem nepasuje Vám to, že by měla stát na jednom místě a nedalo se s ní pohybovat? V tom případě možná lépe využijete přenosný typ zahradní solární sprchy.

bazén na zahradě

Solární sprchy se v posledních letech těší velké oblibě. Hodí se zejména k bazénům, ale použít je můžeme i na běžných zahradách a zahrádkách. Vlastně kdekoliv, kde máte stabilní rovné podloží a přívod vody, samozřejmě studené. A jak se z té studené udělá teplá? Nepotřebujete k tomu žádný jiný přívod vody ani elektrickou energii, pouze sprchu postavíte na slunečné místo, aby se její tělo mohlo nahřívat slunečními paprsky. Díky tomu získáte teplou vodu, kterou si pak pouštíte a regulujete se studenou podle potřeby. Můžete si pustit více studené a osvěžit se před vstupem do bazénu, smyjete ze sebe nežádoucí zbytky nečistot, nebo si můžete dát teplejší vodu a třeba se po velkém pracovním výkonu na zahradě příjemně osprchovat a smýt ze sebe pot a špínu. Vhodné i pro případ, že vyjdete ven z chlorované vody a chcete pobýt ještě na zahradě na sluníčku. Chlor ze sebe smyjete jednoduše pod sprchou, opláchnete své tělo a můžete zůstat venku klidně do večera, aniž byste museli vstupovat do domu a zanechali za sebou spoustu kapiček a mokré šlápoty po celém domě a koupelně.

houpací síť

Chcete sprchu přemisťovat? Nebo ji potřebujete jednou doma, podruhé na chatě? Ocenili byste, kdyby s ní šlo manipulovat? Chcete ji použít na zahradě na více místech? To vše umožní solární sprcha přenosná.

V balení najdete vždy naprosto všechno potřebné, co k instalaci potřebujete. Nemusíte dokupovat žádné součástky zvlášť. Přenosné typy se vidí méně, že ty stabilní, ale i ty stabilní připevněné k podloží můžete klidně někam přesunout. Sprchu demontujete a sestavíte někde jinde. Třeba na lepším místě, kam Vám více svítí sluníčko.

Posted in Nezařazené