Autopůjčovna vám přistaví vůz i na letiště Václava Havla v Praze

Vracíte se letadlem do Prahy ze zahraniční dovolené a rádi byste ji ještě protáhli o pobyt v některé z atraktivních oblastí Středočeského, Karlovarského, Plzeňského či Jihočeského kraje? Tento způsob trávení volných dnů je výhodný z několika důvodů:

Boeing 747 na letišti

Můžete si pronajmout vůz – z letiště Václava Havla v pražské Ruzyni byste se museli do centra Prahy dopravit buď taxíkem, anebo autobusovou linkou městské hromadné dopravy a odtud pak směřovat vlakem či autobusem tam, kam chcete. Tento způsob cestování je však nesmírně časově náročný a navíc stresující, výhodnější je vůz z autopůjčovny letiště Praha, který vám bude přistaven až k odbavovací hale. Pohodlně se dopravíte třeba na hrad Kokořín, k Máchovu jezeru, do Mariánských Lázní či Pece pod Sněžkou.

Pronajatá vozidla jsou spolehlivá a ve výborném technickém stavu, přemístí vás bezpečně po dálnici i silnicích třetí třídy prakticky kamkoli, můžete tedy svou dovolenou rozfázovat podle plánu tak, jak uznáte za vhodné, a soustředit se pouze na její program.

provoz na dálnici

Každý den někde jinde – jízda pronajatým vozem může probíhat formou poznávacího zájezdu, kdy máte zajištěné noclehy na různých místech. To zvýší atraktivitu vaší dovolené nebývalým způsobem, budete neustále v pohybu, využijete maximálně svůj čas a také se tímto způsobem snadno vyhnete davům turistů, jestliže zvolíte vhodnou trasu podle některého z tipů méně navštěvovaných, ale přesto zajímavých míst.

Porovnáte zahraničí a tuzemsko – rozdělit dovolenou do dvou fází, kdy například týden trávíte u moře nebo v Alpách a druhý týden na Lipenské přehradě a na přilehlé Šumavě má něco do sebe. Budete se den co den těšit na nové zážitky a budete je mezi sebou moci porovnávat a brzy zjistíte, že v Česku je rovněž krásně, a že přece jen nejsme zemí chudou na atraktivní přírodní lokality.