Už jste byli ve Splitu?

Chorvatsko není destinací, která by u nás byla neznámá. Právě naopak – tolik Čechů jako tam jen tak do některé země rok co rok nemíří. A to logicky proto, že se tam toho pro naše turisty nabízí skutečně dost a dost. Pláže, ostrovy, přírodní parky… Však to znáte.

A pokud už tam našinec chce zamířit, má nepřeberně možností. Těžko bychom u nás hledali nějakou významnější cestovní kancelář či agenturu, jež by neměla některé místa této země ve své nabídce.

letadlo na obloze

Ovšem cestovat se tam dá pochopitelně nejenom organizovaně. Našinec se tam může dostat lehce i sám. A nemusí jít vůbec o nějakého dobrodruha nebo někoho protřelého světem. Stačí klidně i jenom hodinka letu z Prahy a člověk se ocitne třeba v tamním městě Split, které se už dávno stalo mezi našinci pojmem.

A kde sehnat letenku na zdejší víceméně sezónně fungující letiště? Logicky tak lze učinit leckde. Jenže chce-li si člověk sehnat letenku výhodněji, určitě se vyplácejí letenky Praha Split Levné letenky. Zde fungující vyhledávač totiž skýtá každému možnost zvolit si svůj let v optimálním termínu. Stačí si vybrat, zadat zde to, co je požadováno, a vzápětí už si můžete vybírat z těch nesporně cenově a nejen cenově nejatraktivnějších nabídek. A pokud si tu pořídíte letenku s dostatečně velkým předstihem, vyjde vás to klidně i nesrovnatelně levněji, než kdybyste hledali jinde nebo se pokoušeli s takovým nákupem uspět v sezóně.

letadlo v náklonu

Zde si tedy pořídíte levnou letenku. A pak už nezbývá než odletět. A zakrátko již můžete být na tamní pláži nebo se tam třeba kochat zajímavými památkami, Diokleciánovým palácem, vrchem Marjan, Plitvickými jezery… Nebo si tam prostě dělat to, kvůli čemu vás toto místo přitahuje.

Protože tam nabízená turistická infrastruktura odpovídá vysokým standardům, stejně jako služby, jichž se vám dostane během letu. Který – jak již zaznělo – nemusí být vůbec tak drahý. Když člověk ví, kde a jak si letenku koupit. A to už teď víte.